Ayurvédske masáže harmonizujú telo, dušu a myseľ.

Pri ayurvédskej masáži sa používa veľké množstvo teplého prírodného oleja. Olej otvára póry a viaže na seba toxíny, ktoré potom odvádza z tela preč. Ayurvédske masáže majú liečivý a detoxikačný charakter.

Ayurvédska masáž je velmi relaxačná a harmonizujúca. Od iných masáži sa líši tým, že zdôrazňuje určité časti tela a postupnosť jednotlivých masážnych techník. Ayurvédska masáž je obvykle energická a osviežujúca, masírovaný mení niekoľkokrát pozíciu. Zahŕňa taktiež stláčanie alebo stimulovanie marmových bodov, v ktorých sa križujú energetické dráhy. Blokácie na týchto dráhach obmedzujú činnosť organizmu, masáž ich pomáha uvolniť. Vedie nás pozvoľna do hlbín kľudu, mieru a uvoľnenia. Po masáži sa človek cíti uvoľnene a odpočinuto. Ayurvéda kladie veľký dôraz na používanie medicínskych bylinných olejov, púdrov a bylinných zmesí.

Ayurvédska masáž

Celotelová ayurvédska masáž využíva teplý olej na podporu celkového zdravia a pohody. Zahŕňa natieranie tela od hlavy po päty bylinkovým olejom špeciálne vybraným tak, aby pomohol vyrovnať dóše alebo energie vo vašom tele. Samotný akt masáže odbúrava napätie a stres zo svalov.

50 min = 39 €
75 min = 46 €

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy sa robí v rovnomernom rytme, nepritláča sa priveľmi, aby sa rozptýlili blokády a uvoľnilo sa spomínané nepríjemne nahromadené napätie. Neúčinkuje však iba na telesnej úrovni; ovplyvňuje aj emocionálny stav, lebo upokojuje dušu, podporuje relaxáciu a odbúrava stres.

25 min = 19 €

Tradičná thajská masáž

Typická thajská masáž je suchá masáž, bez použitia olejov , len za pomoci malého množstva originálnych, špeciálne a domácky namiešaných bylinkových balzamov. Doposiaľ existujú generácie rodín , ktoré pripravujú balzamy na základe prísne strážených receptov, ktoré sa dedia z pokolenia na pokolenie. Každý výrobca si zakladá na originálnom zložení bylín, z ktorých tieto balzamy, prípadne olejčeky vyrába.

50 min = 39 €
75 min = 46 €

Thajská olejová masáž

V súčasnosti sú všeobecne známe aj thajské aromaterapeutické masáže za použitia prírodných masážnych olejov. Pri týchto masážach je dôležitá čistota olejov, teda ich bezchybné a výhradne prírodné zloženie, ktoré v súlade s princípmi ajurvédy nezanáša telo škodlivinami a rozprúdi energie v tele.

25 min = 24 €
50 min = 39 €
75 min = 46 €

Thajská masáž chodidiel

Thajská masáž chodidiel spočíva v stimuláciu reflexných bodov na nohách. Je možné urobiť ju komplexne, ale aj sa zamerať len na určitú oblasť, ktorá Vás momentálne trápi. Na chodidlách sa nachádzajú nervové zakončenia všetkých orgánov ľudského tela. Reflexná masáž chodidiel sa vykonáva pomocou rúk, prstov, taktiež len pomocou palcov, kĺbov prípadne špeciálnou drevenou paličkou, ktorá je natretá krémom alebo masážnym olejom. Je známa ako terapia, ktorá vedie k celkovému zdraviu a vnútornému pokoju.

25 min = 24 €
50 min = 39 €