Hotel Turiec je ideálnou voľbou na organizovanie akejkoľvek spoločenskej udalosti. Široký výber variabilných priestorov a kompletná ponuka kvalitných služieb naplnia všetky Vaše predstavy.

– narodeninové oslavy
– krstiny
– výročia
– promócie
– kary
– stretávky zo školy
– stužkové

– vianočné večierky
– plesy
– ochutnávky
– firemné oslavy a stretnutia
– teambuildingy
– módne prehliadky
– rôzne iné posedenia a párty atď.

Náš event manažér vám pomôže pri plánovaní každého detailu, poskytne Vám množstvo nápadov a inšpirácií, či už ohľadom výzdoby, spoločenského programu či hudobnej kulisy, aby ste spoločne vytvorili zážitok pre Vašich hostí.

Salónik MEZZO

svojou polohou, maximálnou kapacitou 30 osôb a útulným zariadením je tento salónik vhodný najmä na usporiadanie firemných a rodinných stretnutí a osláv.

Kongresová reštaurácia

tento elegantný svetlý priestor s kapacitou 40 osôb je ideálny na firemné alebo rodinné oslavy, rauty, recepcie … Prepojením kongresovej reštaurácie a A´la carte reštaurácie vznikne elegantný svetlý priestor s celkovou rozlohou 199m2 s veľkým tanečným parketom. Z reštaurácie je priamy vstup na terasu, ktorú oceníte hlavne v letných mesiacoch. V tejto sále môžeme rozmiestniť  okrúhle stoly alebo stoly do tvaru I, U alebo stromčeka. Kongresová reštaurácia disponuje zabudovaným kuchynským kútom, takže šéfkuchár môže priamo pred Vašimi očami napríklad porcovať plnené pečené prasiatko.

Sála VARIO

najväčšia spoločenská miestnosť s rozlohou 260m2 s veľkým zabudovaným tanečným parketom a možnosťou využitia okrúhlych stolov alebo stolov v tvare I, U alebo stromčeka. Sála je prepojiteľná s barom a vinárňou, čím vznikne priestor s kapacitou 220 miest.  Sála je zariadená v jemných, neutrálnych tónoch, preto z nej prostredníctvom výzdoby a svetelnej techniky vieme vyčariť presne to, čo potrebujete. V sále a okolitých priestoroch je dostatok miesta na bufetové stoly, candy bar, ochutnávku vína a nápojov, čokoládovú fontánu, stoly na darčeky, torty a kvety, šatňu …

Bar

s kapacitou 50-80 miest je tento priestor ideálny na firemné diskotéky, spoločenský program alebo teambuilding. K dispozícii je veľký zabudovaný tanečný parket.

Vínny salónik

jedinečná atmosféra tohto priestoru s kapacitou 14 miest vyvolá vo Vašich hosťoch nezabudnuteľné emócie.