Hľadáme starostlivého človeka s príjemným vystupovaním na pozíciu:

SAUNÁRKA na dohodu

Informácie o pracovnom mieste

  • práca v poobedňajších hodinách 17:00-22:00
  • 5-10 smien za mesiac – záleží na dohode s vedúcim prevádzky
  • smeny možné počas týždňa aj víkendu – záleží na dohode s vedúcim prevádzky
  • pozícia vhodná pre študentky a mamičky na materskej/rodičovskej dovolenke

Náplň práce:

  • starostlivosť o návštevníkov hotelového wellness centra
  • starostlivosť o poriadok v oddychových miestnostiach a v šatniach
  • asistencia wellness recepčnej podľa potreby
  • aktívny predaj nápojov a doplnkového tovaru

 Mzda:

3,00 € / hod. (brutto)
+       provízia z predaja nápojov a doplnkového tovaru

  Benefity:

  • mladý a priateľský kolektív
  • výhodné zľavy na služby a tovary Hotela Turiec a Areny Martin
  • zadarmo vstup do wellness
  • súťaž o zamestnanca mesiaca
  • teambuildingové akcie počas roka

Požiadavky na zamestnanca:

  • ochota, lojalita a profesionálny prístup k práci, komunikatívnosť

Ak Vás naša ponuka zaujala, vyplňte, prosím, online dotazník uchádzača o zamestnanie.

Nástup možný IHNEĎ.