26
apríl
Hotel Turiec > Tanečná horúčka + koncert Maduar

Tanečná horúčka + koncert Maduar

Zahajujeme novú tradíciu s názvom TANEČNÁ HORÚČKA! Vždy 2x ročne to u nás v hoteli spoločne poriadne roztočíme. Prvá akcia sa koná už 26. apríla a preto neváhajte a kupujte si lístky u nás na recepcii. Každá vstupenka je zároveň aj miestenkou, takže každý máte postarané o svoje pohodlie pri stole s vašou partiou.
Tešiť sa môžete aj na koncert legendy 90. rokov skupiny Maduar spolu s ich špeciálnym hosťom, ktorým je Ivanna Bagová víťazka Hlasu Česko Slovenska.
Po koncerte až do rána to bude mať v rukách Dj Lukáš Fiala.

Info a predaj vstupeniek:
– recepcia hotela Turiec, +421 43 401 2077, hotelturiec@hotelturiec.sk

Cena
12 € (predpredaj do 4.4.2019)
15 € (predaj od 5.4.2019 do vypredania)

vstupenka = miestenka
zľavy pre držiteľov ClubCard

———

INFO O TURNÉ

Pri príležitosti 25. výročia od vydania prvého albumu vyráža MADUAR na slovenské turné so 100-minútovým koncertným programom, na mieru šitou videoprojekciou a samostatným akustickým blokom.
Pripomeňte si staré dobré časy s jednou z najúspešnejších kapiel 90. rokov, ktorej hity ako Hafanana, Do It, Anjel, Space, Prosba, či Mystic Party valcovali hitparády televíznych a rádiových staníc v celom Česko Slovensku.
Špeciálnym hosťom turné je Ivanna Bagová, prvá víťazka Hlasu Česko Slovenska, vďaka čomu sa môžete tešiť nielen na výbornú koncertnú party, ale aj na skvelý umelecký zážitok.
Príďte si užiť jedinečnú atmosféru 90. rokov a osláviť okrúhle jubileum tejto legendy česko slovenskej tanečnej scény.

Adresa

Hotel Turiec

Detaily

Dátum:
26. apríla 2019
Čas:
08:00 PM - 04:00 AM