Jemná ale veľmi účinná terapia, ktorá napráva kĺby do ich správneho fyziologického postavenia a umožňuje tak obnovenie správnej funkcie tela.

Skladba terapie je určená individuálne podľa efektivity pre daný pohybový problém, ale zvyčajne obsahuje dornovu metódu, breussovú a reflexnú masáž, bankovanie.

Súčasťou každej terapie je odborná konzultácia, ku každému klientovi pristupujeme individuálne s cieľom dosiahnuť zmiernenie ťažkostí, ich liečenie, až odstránenie. Po terapii je doporučený 2-dňový kľudový režim bez ťažkej fyzickej aktivity.

Funkčná terapia pomáha pri:

– skolióze, pooperačných stavoch, bolestiach, problémoch s chrbticou a ostatnými kĺbmi v tele, kŕčových žilách, bolestiach hlavy, závratoch, pískaní v ušiach, rôznych orgánových poruchách nadväzujúcich na chrbticu a iné

Kontraindikácie:

– zápalové stavy, rakoviny, akútne chorobné stavy, poškodenia kože, problémy so zrážaním krvi, osteoporóza, čerstvé pooperačné stavy (menej ako 4 týždne), otvorené rany, vredy, narušenia svalov, tehotenstvo, akútne vírové/infekčné ochorenia, ťažká spondylóza, zlomeniny, akútna bolesť.

Terapia obsahuje:

– Breussova masáž
– Dornova metóda

– Reflexná terapia
– Bankovanie

– Trakčné a fasciálne techniky
– Konzultácia

Pre zvýšenie účinku manuálnej terapie je vhodné ju doplniť lokálnou kryoterapiou, ktorá pôsobí priamo na bolestivé miesto.

Cenník:

1 terapia (80 minút) 32€

Otvorené v NEDEĽU
15:30 – 22:00

Cenník:

1 terapia (80 minút) 32€

Otvorené v NEDEĽU
15:30 – 22:00