Hľadáme poriadkumilovného človeka so zmyslom pre detail na pozíciu:

POMOCNÁ SILA UPRATOVACIEHO ÚSEKU na dohodu / brigádu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

  • zabezpečuje poriadok a čistotu verejných a služobných priestorov, a bezprostredného okolia hotela
  • zabezpečuje poriadok a čistotu v hosťovských izbách a priestoroch s nimi spojenými
  • ohlasuje pripravenosť priestorov a izieb na ubytovanie
  • umýva podlahy, vysáva, vyprázdňuje smetné koše, utiera prach a vykonáva čistiace práce spojené s údržbou priestoru
  • pripravuje vozíky s čistou bielizňou, dodržiava štandardný postup pri výmene bielizne, odnáša použitú bielizeň a odovzdáva ju pracovníkom práčovne
  • realizuje sanitačný plán
  • práca na zmeny (krátky/dlhý týždeň)

 Mzda:

3,30 € / hod. (brutto)

  Benefity:

  • mladý a priateľský kolektív
  • výhodné zľavy na služby a tovary Hotela Turiec a Areny Martin
  • zadarmo vstup do wellness
  • teambuildingové akcie počas roka

Požiadavky na zamestnanca:

  • ochota, lojalita a profesionálny prístup k práci, komunikatívnosť

Ak Vás naša ponuka zaujala, vyplňte, prosím, online dotazník uchádzača o zamestnanie.

Nástup možný IHNEĎ.