Recepčná

na hlavnej recepcii

Hľadáme empatickú a proaktívnu posilu do nášho tímu s organizačnými zručnosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

  • Vybavovanie osobných, telefonických a e-mailových rezervácií
  • Ubytovanie a odchodovanie hostí
  • Informovanie a starostlivosť o hostí
  • Komunikácia s návštevníkmi
  • Dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky

Mzda:

700 – 1100 € (brutto)
+       výkonnostná zložka
+       príplatky (sobota, nedeľa, nočná, sviatok)
+       výnimočné a vianočné odmeny

 Benefity:

  • mladý a priateľský kolektív
    výhodné zľavy na služby a tovary Hotela Turiec a Areny Martin
  • zadarmo vstup do wellness
    súťaž o zamestnanca mesiaca
  • teambuildingové akcie počas roka

Požiadavky na zamestnanca:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • anglický jazyk – aktívne, iný svetový jazyk výhodou
  • užívateľská znalosť PC, balíka MS Office a Internetu
  • ochota, lojalita a profesionálny prístup k práci, komunikatívnosť

Ak Vás naša ponuka zaujala, vyplňte, prosím, online dotazník uchádzača o zamestnanie.