Hľadáme proaktívneho človeka s profesionálnym vystupovaním a komunikáciou na pozíciu:

RECEPČNÁ na polovičný pracovný úväzok / dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

  • Vedie profesionálnu písomnú, telefonickú a osobnú komunikáciu so zákazníkmi, obchodnými partnermi a manažmentom hotela
  • Podáva správne informácie o hoteli, službách, kapacitách, okolí, kultúrnych, športových a relaxačných možnostiach
  • Stará sa o naplnenie potrieb a komfortu hostí počas pobytu, zabezpečenie ďalších služieb hotela
  • Prijíma, eviduje a predáva doplnkový tovar, za ktorý nesie zodpovednosť

 Mzda:

3,60 € / hod. (brutto)
+       príplatky (sobota, nedeľa, nočná, sviatok)
+       výnimočné a vianočné odmeny

  Benefity:

  • mladý a priateľský kolektív
    výhodné zľavy na služby a tovary Hotela Turiec a Areny Martin
  • zadarmo vstup do wellness
    súťaž o zamestnanca mesiaca
  • teambuildingové akcie počas roka

Požiadavky na zamestnanca:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • anglický jazyk – aktívne, iný svetový jazyk výhodou
  • užívateľská znalosť PC, balíka MS Office a Internetu
  • ochota, lojalita a profesionálny prístup k práci, komunikatívnosť
  • vzdelanie v obore výhodou

Ak Vás naša ponuka zaujala, vyplňte, prosím, online dotazník uchádzača o zamestnanie.

Nástup možný IHNEĎ.