Čaśník / čašníčka

Hľadáme pozitívne mysliaceho človeka s chuťou pracovať a naučiť sa nové veci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

  • práca za barom
  • obsluha a komunikácia so zákazníkmi
  • príprava, predaj a servírovanie jedál a nápojov
  • pomocné práce potrebné na zabezpečenie chodu prevádzky
  • dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky

Mzda:

650 – 1200 €
+       výkonnostná zložka
+       prípatky (sobota, nedeľa, nočná, sviatok)
+       výnimočné a vianočné odmeny

 Benefity:

  • mladý a priateľský kolektív
    výhodné zľavy na služby a tovary Hotela Turiec a Areny Martin
  • zadarmo vstup do wellness
    súťaž o zamestnanca mesiaca
  • teambuildingové akcie počas roka

Požiadavky na zamestnanca:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • aktívna prax v gastronómii minimálne 3 roky
  • gastronomické vzdelanie výhodou
  • ochota, lojalita a profesionálny prístup k práci

Ak sme Vás zaujali, vyplňte dotazník uchádzača o prácu a zašlite ho na e-mail: ondrlova@hotelturiec.sk