Revolution Slider Error: Slider with alias home-1 not found.
Maybe you mean: 'gastronómia' or 'sefkuchari' or 'martinika' or 'cafe' or 'bar' or 'bordo'

Hotel Turiec

O hoteli

Priamo v srdci Turca, v bezprostrednej blízkosti pešej zóny, množstva historických, kultúrnych a umeleckých pamiatok, prírodných krás, lyžiarskych stredísk, turistických a cyklistických trás nájdete hotel, ktorý už viac ako 45 rokov patrí medzi dominanty mesta Martin.

Veríme, že využitím kombinácie výhodnej polohy, kvalitných služieb, moderného dizajnu, profesionálneho vybavenia, flexibilného riešenia priestorov, príjemnej atmosféry, priateľského a ochotného personálu sa hotel zaradí medzi najlepšie hotely na Slovensku a splní očakávania všetkých hostí.

[nd_options_magic_popup nd_options_image=“1235″]

Gastronómia

Lokálny dodávatelia, domáci chlieb,
domáce koláče, priateľský personál

[nd_options_magic_popup nd_options_image=“1469″]
[nd_options_magic_popup nd_options_image=“1485″]

Wellness centrum

Je to miesto, kde načerpáte novú energiu,
oddýchnete si a zregenerujete svoju dušu

Svadby a Eventy

Ako si to Vy viete predstaviť,
tak to my vieme zrealizovať.

[nd_options_magic_popup nd_options_image=“1490″]
[nd_options_post_grid nd_options_layout=“layout-9″ nd_options_width=“nd_options_width_33_percentage nd_options_float_left“ nd_options_qnt=“3″]

Užitočné odkazy

[nd_options_menu nd_options_menu=“Odkazy footer“ nd_options_menu_color=“#ffffff“ nd_options_menu_padding=“10″]

Chcete byť v obraze? Prihláste sa k odberu nášho newslettra a my Vám príležitostne pošleme informácie o aktuálnych akciách či zľavách, o plánovaných udalostiach, našich gastronovinkách ...

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel Turiec, a.s. Hotel Turiec bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.